چاپ        ارسال به دوست

بهادر خبر داد:

پیشرفت 45 درصدی تقاطع غیرهم‌سطح قدس/ آغاز بتن‌ریزی عرشه غربی

معاون امور زیربنایی و عمرانی شهرداری بندرعباس از پیشرفت 45 درصدی تقاطع غیر هم سطح قدس، با آغاز بتن‌ریزی عرشه‌های ضلع غربی این پروژه خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، عبدالرضا بهادر با اعلام این خبر اظهار کرد: این پروژه از نیمه دوم سال گذشته شروع به کار کرده و اکنون 45 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی با اشاره به آغاز بتن‌ریزی عرشه‌های ضلع غربی این تقاطع غیرهم‌سطح، افزود: حفاری و آرماتوربندی ستون‌های ضلع شرق نیز به اتمام رسیده و بزودی کار بتن‌ریزی این قسمت نیز آغاز می‌شود.

معاون امور زیربنایی و عمرانی شهرداری بندرعباس با بیان اینکه طراحی این پروژه به شکلی است که مسیر رفت و برگشتی شرق و غرب را تسهیل می‌کند، خاطرنشان کرد: تقاطع غیرهم‌سطح قدس به دلیل وجود کانال بزرگ دفع آبهای سطحی(خور)، در واقع به شکل دو دستگاه پل روگذر طراحی شده و در حال اجرا است.

بهادر گفت: اعتبار این پروژه حدود 270 میلیارد ريال بوده و طبق برنامه زمانبندی مشخص، در حال پیشرفت است.اضافه می‌شود، این پل روگذر در هر لاین هفت و نیم متر عرض داشته و از ابتدای رمپ تا انتهای آن، جمعا 400 متر(هر پل 200 متر) طول دارد.

در حال حاضر، چهار پروژه تقاطع غیرهم‌سطح شامل تقاطع‌ قدس، مهرگان، نایبند و پیامبر اعظم(ص) در شهر بندرعباس مراحل اجرایی خود را طی می‌کنند.


١٢:٤٢ - يکشنبه ١١ خرداد ١٣٩٩    /    شماره : ١٠١٥٨    /    تعداد نمایش : ١٦٠٥خروج