چاپ        ارسال به دوست

ارتقاء ایمنی تردد عابران پیاده و تامین رضایت شهروندان در دستور کار مجموعه شهرداری بندرعباس

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری بندرعباس گفت: اصلاح هندسی و جانمایی پل های عابر پیاده و اجرای طرح های ترافیکی نقش مهمی در ارتقاء ایمنی عابران پیاده و تامین رضایت شهروندان دارد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندرعباس به نقل از روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری بندرعباس، جلسه شورای ترافیک(کمیته مشترک پلیس راهور و شهرداری) با حضور معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری، رئیس سازمان حمل و نقل و مسافر شهرداری، رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی شهر بندرعباس، پلیس راهور شهرستان، نماینده فرماندار و شرکت پخش فرآورده های نفتی و مدیران عمرانی مناطق چهارگانه برگزار شد.
عبدالحسین ارجمند در این جلسه بیان کرد: مناسب سازی و ایمن سازی معابر و پیاده روها و بررسی نقاط حادثه خیز شهر بندرعباس از ضروریات ایمنی معابر است و رفع موانع فوق از دغدغه مجموعه مدیریت شهری است.
معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری بندرعباس گفت: اجرای طرح های ترافیکی در کاهش میزان تصادفات درون شهری نقش مهمی ایفا می کند و اجرای این طرح ها مربوط به اصلاح هندسی معابر و میادین است.
گفتنی است؛ در این جلسه موضوعاتی نظیر طرح های اصلاح هندسی، جانمایی پل های عابر پیاده سطح شهر، جا نمایی جایگاه های سوخت و بررسی نقاط حادثه خیز و سایر موارد ترافیکی در دستور کار مطرح شد.

 


٢١:٤٤ - پنج شنبه ٤ خرداد ١٤٠٢    /    شماره : ١٥٩٢٠    /    تعداد نمایش : ٢٥٨خروج