ساعت
اوقات شرعی
تقویم
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 44130
 بازدید امروز : 78
 کل بازدید : 103233
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3
 زمان بازدید : 0/1094


  چاپ        ارسال به دوست

نهمین جلسه شورای اداری سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری در سال 96برگزار شد

به گزارش روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس، این جلسه با حضور رئیس ، معاون و مسئول جدید حراست و مسئولین واحدهای مختلف سازمان در محل سالن جلسات ساختمان اداری برگزار شد.

مصطفی خادم رئیس سازمان در این جلسه حضور سید مجتبی سلمانی مدیر جدید حراست سازمان در جلسه را تبریک گفت و افزود، از تلاش های همکاران در واحدهای مختلف طی آذر ماه تشکر می کنم و کمبودها، مشکلات  و سختی های کار را می دانم و توصیه می کنم با صعه صدر و حوصله فراوان و با پشتیبانی و حمایت سازمان خدمت به شهروندان را ادامه دهند تا روزهای بهتری را در حوزه سیما، منظر و فضای سبز شهر بندرعباس رقم بزنیم.

وی ادامه داد، بدنبال تقویت روحیه همدلی و تقویت کار تیمی هستیم و هیچ تفاوتی بین واحدهای سازمان قائل نیستیم و همه ما یک هدف را دنبال می کنیم.

خادم ضمن تشکر از توجه ویژه مسئولین استان به حوزه فضای سبز و سیمای شهر ، گفت: در طول مدت خدمت من در سازمان رویکرد و توجه فعلی استاندار، اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار بندرعباس در بحث سیما، منظر و فضای سبز شهری بی بدیل بوده است و در هیچ دوره ای این میزان توجه را نداشته ایم.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس خاطر نشان کرد،  در حوزه فضای سبز عقب ماندگی هایی داریم اما با کوشش همکاران و حمایت مسئولین تلاش می کنیم شرایط بهتری را در شهر ایجاد کنیم.

در ادامه سید مجتبی سلمانی مسئول حراست سازمان که نخستین حضور خود در جلسه شورای اداری را تجربه می کرد، ضمن تشکر از تلاش های صورت گرفته توسط همکاران در سازمان، برانظباط کاری تاکید نمود.

سلمانی توجه ویژه به برپایی باشکوه برنامه های معنوی به خصوص فریضه نماز در کنار خدمت مخلصانه به شهروندان را در سازمان امری ضروری دانست.

پیمان عالی زاده معاون سازمان نیز ضمن تشکر از تلاش های همکاران بر تلاش مضاعف برای آماده سازی پروژه های دهه فجر، ساماندهی و بهسازی ورودی های شهر و تمرکز کاشت گل فصلی در میادین مهم سطح شهر تاکید داشت.

لازم به ذکر است در این جلسه مصوبات هشتمین جلسه شورای اداری بررسی و پیگیری شد و اقدامات صورت گرفته توسط مسئولین مربوط بیان شد.

ارائه عملکرد یکماهه توسط مسئولین هر واحد، بررسی و ارائه راهکار برای پیشبرد امور از مواردی بود که در دستور کار جلسه قرار گرفت.

در انتهای این جلسه مصوبات و برنامه های یک ماه آینده تصویب شد.

مصوبات نهمین جلسه شورای اداری سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس :

 

- اجرای طرح پایلوت جایگزینی درخت کنوکارپوس با گونه های بومی

- آماده سازی بوستان ها برای دهه فجر

- بررسی میزان گل های فصلی که آبیاری آن قطره ای نشده است

- بررسی وضعیت چاه های آب سطح شهر

- استفاده از گونه های بومی متنوع در کاشت نهال و تکثیر و کاشت گونه های جدید

- طراحی و چاپ بروشورهای اهدایی در طرح کاشت مشارکتی نهال

- خرید گلدان برای نهالستان

- افزایش کاشت نهال مشارکتی در مناطق

 


٠٧:٥٨ - شنبه ٩ دی ١٣٩٦    /    شماره : ٤٨١٩    /    تعداد نمایش : ١٣٣


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج