ساعت
اوقات شرعی
تقویم
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 44129
 بازدید امروز : 76
 کل بازدید : 103231
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 0/1559


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید معاون خدمات شهری از سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری

به گزارش روابط عمومی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری بندرعباس، اسماعیل موحدی نژاد معاون خدمات شهری در جلسه ای که با مدیران و کارکنان سازمان داشت بر افزایش بهره وری در سازمان های زیر مجموعه شهرداری تاکید کرد و گفت: امروز نظارت مستمر بر کیفیت خدمات انجام شده یکی از نیازهای مهم و اساسی مجموعه شهرداری است و مشکلات امروز ما ناشی از عدم نظارت موشکافانه است و از همکارانمان انتظار داریم در اعمال نظارت جدی تر از گذشته عمل کنند .

وی ادامه داد، از همکارانمان در سازمان ها انتظار داریم طبق وظایفی که در اساسنامه آنها تعریف شده با نظارت دقیق، بهترین خدمات رسانی را به شهروندان داشته باشند.

موحدی نژاد ادامه داد، از وضعیت پیمانکاران تنظیف و فضای سبز رضایت کامل نداریم و باید نظارت دقیق تری صورت گیرد و برخوردها و جریمه های مورد نیاز اعمال شود تا شاهد ارائه بهتر خدمات باشیم.

معاون خدمات شهری همچنین بر اجتناب از پرداخت هرگونه مزایا و تشویق به کارکنان بدون نظر هیات مدیره تاکید نمود و تحلیل و بررسی مسائل مالی را از مواردی نام برد که اعمال خواهد شد.

در ادامه جلسه مصطفی خادم رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری، به موضوع نظارت شبانه روزی بر فعالیت پیمانکاران توسط کارشناسان سازمان اشاره کرد و افزود، در مناطق سه گانه شهرداری بندرعباس بلوک بندی هایی صورت گرفته و برای هر بلوک که بخشی از شهر را دربر می گیرد، کارشناسانی در نظر گرفته شده که بطور دائم فعالیت های پیمانکاران، خرابی ها و نیازهای حوزه فضای سبز و منظر شهری را رصد و گزارش می کنند و در اسرع وقت اقدامات لازم صورت می گیرد.

خادم افزود، یکی از مشکلات اساسی ما  بحث تداخل نظارت و عدم در نظر گرفتن ناظری واحد بر پروژه های حوزه فضای سبز است که امیدواریم با تدبیر معاون محترم خدمات شهری مرتفع شود.

در ادامه این جلسه عملکرد آبان ماه سازمان ارائه شد و مورد بررسی قرار گرفت.

لازم به ذکر است پس از برگزاری این جلسه معاون خدمات شهری به همراه رئیس سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری و مسئولین و کارکنان واحد های دو مجموعه از تمامی بوستان ها، پارک ها، تاسیسات، اماکن و پروژه های در دست اقدام سازمان بازدید به عمل آوردند.

 


٢٣:٤٨ - پنج شنبه ٣٠ آذر ١٣٩٦    /    شماره : ٤٧٨٢    /    تعداد نمایش : ١١٩


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج