چاپ        ارسال به دوست

شهردار بندرعباس:

روابط عمومی هنر و علم ارتباط اجتماعی است/ تثبیت و ارتقا جایگاه روابط عمومی در شهرداری بندرعباس

شهردار بندرعباس از روابط عمومی به عنوان هنر و علم ارتباط اجتماعی یاد کرد و گفت: با توجه به تعدد خدمات در شهرداری بندرعباس، توجه ویژه‌ای به کارکرد این بخش می‌شود.
به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندرعباس، عباس امینی‌زاده با گرامیداشت ۲۷ اردیبهشت ماه، آغاز هفته روابط عمومی و ارتباطات، اظهار کرد: امروزه روابط عمومی یکی از بنیادی‌ترین دانش‌ها و مهمترین عوامل پیشرفت انسان است.

وی با اشاره به اینکه روابط عمومی، هنر و علم ارتباط اجتماعی است، افزود: سازمان‌ها باید به وسیله دانش پر اهمیت روابط عمومی بکوشند تا نسبت به مسئولیت اجتماعی خویش عمل کنند.

شهردار بندرعباس خاطرنشان کرد: دستیابی به اطلاعات دقیق از رضایتمندی مخاطبان و مراجعان، نشر اخبار و عملکرد دستگاه مربوطه و غیره از مهمترین وظایف روابط عمومی است.امینی‌زاده با بیان اینکه روابط عمومی از ارکان مهم هر سازمان موفق است، تصریح کرد: روابط عمومی کارآمد و خلاق، لازمه ایجاد هماهنگی بین هر سازمان و مردم است.

این مقام مسئول در ادامه نیز عنوان کرد: از سالها پیش روابط عمومی به عنوان یک بخش اساسی در سازمانهای مختلف ایجاد شده و با گسترش ارتباطات شاهد توجه بیشتر به این بخش هستیم.

شهردار بندرعباس گفت: با توجه به تعدد خدمات در شهرداری بندرعباس، طی سالهای اخیر سعی شده ضمن بکارگیری نیروهای متخصص و کارآمد، توجه ویژه‌ای به کارکرد این بخش شود.وی بیان کرد: این نگرش باعث تقویت جایگاه روابط عمومی های شهرداری بندرعباس شده است. 


١٠:٥٧ - شنبه ٣ خرداد ١٣٩٩    /    شماره : ١٠١٣٠    /    تعداد نمایش : ١١٣٦خروج